Hibbing Curling Club

League Schedule

December 05, 2019

Team A Team B Time Sheet
7 - Grozdanich 8 - Jameson 3:30 PM Sheet 1
6 - Griffith's Construction 9 - O'Viking 3:30 PM Sheet 2
5 - Denucci's / SBS 10 - Premier Physical Healthcare 3:30 PM Sheet 3
4 - Barr Engineering 11 - Leroy Brothers / Palmers 3:30 PM Sheet 4
2 - Trull 13 - Max Gray Construction 3:30 PM Sheet 5
3 - Mr. Nicks 12 - Vendetti 3:30 PM Sheet 6
1 - Milani   3:30 PM Bye

December 12, 2019

Team A Team B Time Sheet
9 - O'Viking 10 - Premier Physical Healthcare 3:30 PM Sheet 1
8 - Jameson 11 - Leroy Brothers / Palmers 3:30 PM Sheet 2
7 - Grozdanich 12 - Vendetti 3:30 PM Sheet 3
6 - Griffith's Construction 13 - Max Gray Construction 3:30 PM Sheet 4
1 - Milani 5 - Denucci's / SBS 3:30 PM Sheet 5
2 - Trull 4 - Barr Engineering 3:30 PM Sheet 6
3 - Mr. Nicks   3:30 PM Bye

December 19, 2019

Team A Team B Time Sheet
11 - Leroy Brothers / Palmers 12 - Vendetti 3:30 PM Sheet 1
10 - Premier Physical Healthcare 13 - Max Gray Construction 3:30 PM Sheet 2
1 - Milani 9 - O'Viking 3:30 PM Sheet 3
2 - Trull 8 - Jameson 3:30 PM Sheet 4
4 - Barr Engineering 6 - Griffith's Construction 3:30 PM Sheet 5
3 - Mr. Nicks 7 - Grozdanich 3:30 PM Sheet 6
5 - Denucci's / SBS   3:30 PM Bye

December 26, 2019

Team A Team B Time Sheet
1 - Milani 13 - Max Gray Construction 3:30 PM Sheet 1
2 - Trull 12 - Vendetti 3:30 PM Sheet 2
3 - Mr. Nicks 11 - Leroy Brothers / Palmers 3:30 PM Sheet 3
4 - Barr Engineering 10 - Premier Physical Healthcare 3:30 PM Sheet 4
5 - Denucci's / SBS 9 - O'Viking 3:30 PM Sheet 5
6 - Griffith's Construction 8 - Jameson 3:30 PM Sheet 6
7 - Grozdanich   3:30 PM Bye

January 02, 2020

Team A Team B Time Sheet
2 - Trull 3 - Mr. Nicks 3:30 PM Sheet 1
1 - Milani 4 - Barr Engineering 3:30 PM Sheet 2
5 - Denucci's / SBS 13 - Max Gray Construction 3:30 PM Sheet 3
6 - Griffith's Construction 12 - Vendetti 3:30 PM Sheet 4
8 - Jameson 10 - Premier Physical Healthcare 3:30 PM Sheet 5
7 - Grozdanich 11 - Leroy Brothers / Palmers 3:30 PM Sheet 6
9 - O'Viking   3:30 PM Bye

January 09, 2020

Team A Team B Time Sheet
4 - Barr Engineering 5 - Denucci's / SBS 3:30 PM Sheet 1
3 - Mr. Nicks 6 - Griffith's Construction 3:30 PM Sheet 2
2 - Trull 7 - Grozdanich 3:30 PM Sheet 3
1 - Milani 8 - Jameson 3:30 PM Sheet 4
9 - O'Viking 13 - Max Gray Construction 3:30 PM Sheet 5
10 - Premier Physical Healthcare 12 - Vendetti 3:30 PM Sheet 6
11 - Leroy Brothers / Palmers   3:30 PM Bye

January 16, 2020

Team A Team B Time Sheet
6 - Griffith's Construction 7 - Grozdanich 3:30 PM Sheet 1
5 - Denucci's / SBS 8 - Jameson 3:30 PM Sheet 2
4 - Barr Engineering 9 - O'Viking 3:30 PM Sheet 3
3 - Mr. Nicks 10 - Premier Physical Healthcare 3:30 PM Sheet 4
1 - Milani 12 - Vendetti 3:30 PM Sheet 5
2 - Trull 11 - Leroy Brothers / Palmers 3:30 PM Sheet 6
13 - Max Gray Construction   3:30 PM Bye

January 23, 2020

Team A Team B Time Sheet
8 - Jameson 9 - O'Viking 3:30 PM Sheet 1
7 - Grozdanich 10 - Premier Physical Healthcare 3:30 PM Sheet 2
6 - Griffith's Construction 11 - Leroy Brothers / Palmers 3:30 PM Sheet 3
5 - Denucci's / SBS 12 - Vendetti 3:30 PM Sheet 4
4 - Barr Engineering 13 - Max Gray Construction 3:30 PM Sheet 5
1 - Milani 3 - Mr. Nicks 3:30 PM Sheet 6
2 - Trull   3:30 PM Bye

January 30, 2020

Team A Team B Time Sheet
10 - Premier Physical Healthcare 11 - Leroy Brothers / Palmers 3:30 PM Sheet 1
9 - O'Viking 12 - Vendetti 3:30 PM Sheet 2
8 - Jameson 13 - Max Gray Construction 3:30 PM Sheet 3
1 - Milani 7 - Grozdanich 3:30 PM Sheet 4
3 - Mr. Nicks 5 - Denucci's / SBS 3:30 PM Sheet 5
2 - Trull 6 - Griffith's Construction 3:30 PM Sheet 6
4 - Barr Engineering   3:30 PM Bye

February 06, 2020

Team A Team B Time Sheet
12 - Vendetti 13 - Max Gray Construction 3:30 PM Sheet 1
1 - Milani 11 - Leroy Brothers / Palmers 3:30 PM Sheet 2
2 - Trull 10 - Premier Physical Healthcare 3:30 PM Sheet 3
3 - Mr. Nicks 9 - O'Viking 3:30 PM Sheet 4
4 - Barr Engineering 8 - Jameson 3:30 PM Sheet 5
5 - Denucci's / SBS 7 - Grozdanich 3:30 PM Sheet 6
6 - Griffith's Construction   3:30 PM Bye

February 13, 2020

Team A Team B Time Sheet
1 - Milani 2 - Trull 3:30 PM Sheet 1
3 - Mr. Nicks 13 - Max Gray Construction 3:30 PM Sheet 2
4 - Barr Engineering 12 - Vendetti 3:30 PM Sheet 3
5 - Denucci's / SBS 11 - Leroy Brothers / Palmers 3:30 PM Sheet 4
7 - Grozdanich 9 - O'Viking 3:30 PM Sheet 5
6 - Griffith's Construction 10 - Premier Physical Healthcare 3:30 PM Sheet 6
8 - Jameson   3:30 PM Bye

February 20, 2020

Team A Team B Time Sheet
3 - Mr. Nicks 4 - Barr Engineering 3:30 PM Sheet 1
2 - Trull 5 - Denucci's / SBS 3:30 PM Sheet 2
1 - Milani 6 - Griffith's Construction 3:30 PM Sheet 3
7 - Grozdanich 13 - Max Gray Construction 3:30 PM Sheet 4
8 - Jameson 12 - Vendetti 3:30 PM Sheet 5
9 - O'Viking 11 - Leroy Brothers / Palmers 3:30 PM Sheet 6
10 - Premier Physical Healthcare   3:30 PM Bye

February 27, 2020

Monday Men's, Wednesday Open, Thursday Matinee Playoffs

March 05, 2020

Monday Men's, Wednesday Open, Thursday Matinee Playoffs

March 12, 2020

Monday Men's, Wednesday Open, Thursday Matinee Playoffs

March 19, 2020

Monday Men's, Wednesday Open, Thursday Matinee Playoffs

March 26, 2020

Monday Men's, Wednesday Open, Thursday Matinee Playoffs